—
Laureaci ostatnich edycji
Mgr inż. Rafał Pilarski
15 000 PLN
Wyróżnienie

Uniwersytet Morski w Gdyni, Wydział Elektryczny
Wyróżnienie za pracę magisterską, pt.: „System sterowania zasilaniem elektrolizera z układem FPGA”
Promotor pracy: prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki.
Dr inż. Piotr Kuwałek
30 000 PLN
Nagroda Główna

Politechnika Poznańska, Wydział Automatyki, Robotyki i Elektrotechniki
Nagroda główna za pracę doktorską, pt.: „Diagnostyka wahań napięcia ukierunkowana na identyfikację i lokalizację uciążliwych odbiorników w sieciach elektroenergetycznych”
Promotor pracy: dr hab. inż. Grzegorz Wiczyński, prof. PP.
Dr inż. Piotr Rzeszut
15 000 PLN
Wyróżnienie

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji
Wyróżnienie za pracę doktorską, pt.: „Statyczna i dynamiczna charakteryzacja magnetycznych złącz tunelowych z anizotropią prostopadłą”
Promotor pracy: dr hab. inż. Witold Skowroński. Promotor pomocniczy: prof. dr hab. Tomasz Stobiecki.
Poznaj Laureatów edycji 2023/2024
Dr inż. Piotr Kuwałek
Zwycięzcą XXI edycji konkursu został Dr inż. Piotr Kuwałek z Wydziału Automatyki, Robotyki i Elektrotechniki Politechniki Poznańskiej. Promotorem nagrodzonej pracy doktorskiej pt: „Diagnostyka wahań napięcia ukierunkowana na identyfikację i lokalizację uciążliwych odbiorników w sieciach elektroenergetycznych” był dr hab. inż. Grzegorz Wiczyński, prof. PP.
Mgr inż. Rafał Pilarski
Jedno z wyróżnień trafiło do Mgr inż. Rafała Pilarskiego z Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, za pracę magisterską pt: „System sterowania zasilaniem elektrolizera z układem FPGA”. Promotorem pracy był prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki.
Dr inż. Piotr Rzeszut
Równolegle jury wyróżniło pracę Dr inż. Piotra Rzeszuta z Wydziału Informatyki, Elektroniki i Komunikacji Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, pt: „Statyczna i dynamiczna charakteryzacja magnetycznych złącz tunelowych z anizotropią prostopadłą”. Promotorem pracy był dr hab. inż. Witold Skowroński oraz promotorem pomocniczym prof. dr hab. Tomasz Stobiecki.
Jury konkursu doceniło bardzo solidne podstawy teoretyczne wyróżnionych prac, jak i ich praktyczne zastosowanie. Zwrócono także uwagę na fakt, że przedstawione opracowania w znaczący sposób uzupełniają dotychczasową wiedzę w swoich dziedzinach.